ZIELONE PRZEDSZKOLE – Jastarnia 28.05-04.06.2022

ZIELONE PRZEDSZKOLE – Jastarnia 28.05-04.06.2022

Data wydarzenia:

28 maja 2022

Czas wydarzenia:

14:00

Lokalizacja wydarzenia:

PRZEDSZKOLE SPORTOWE AKADEMIA MAŁEGO SPORTOWCA

i PROFISPORT

zapraszają na wyjazd rodzinny – ZIELONE PRZEDSZKOLE

Kilka słów o samym wyjeździe

Zapraszamy na kolejne, wspólne, rodzinne wakacje, w czasie których każdy z Rodziców oprócz rodzinnych chwil będzie miał czas tylko dla siebie! W tym czasie my zajmiemy się Dzieckiem, zorganizujemy zabawy na plaży, ciekawe wycieczki, wyprawy rowerowe, zajęcia plastyczne… Wszystko pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Państwo w tym czasie możecie uczyć się pływania na windsurfingu, kite’cie, jeździć na rowerze, opalać się na plaży… Robić to, co sprawia, że odpoczywacie!

 

Gdzie – czyli miejsce wyjazdu

Jastarnia! Półwysep Helski należy do najlepszych miejsc w Europie do nauki i doskonalenia windurfingu i KITE. Płycizna Zatoki Puckiej w Jastarni nie przekracza głębokości 1 m w promieniu około 1 km, co czyni ten akwen jednym z najbezpieczniejszych miejsc do uprawiania sportów wodnych na Półwyspie Helskim. Ukształtowanie terenu zapewnia równy, stabilny wiatr, idealny do nauki windsurfingu i kite. Dodatkowo piaszczyste dno i plaże i ciepła woda sprzyjają nauce pływania na desce z żaglem lub latawcem.

 

 

Zakwaterowanie i wyżywienie

Uczestnicy obozu będą zakwaterowani w Domu Wczasowym DRAGA  w pokojach 2,3,4 osobowych oraz domkach znajdujących się na terenie ośrodka. http://www.dragajastarnia.pl/ Teren ośrodka jest ogrodzony. W budynku głównym znajduje się restauracja „U Wróbelków”, w której codziennie spotykamy się na śniadaniu, obiedzie i kolacji – https://restauracja-u-wrobelkow-jastarnia.business.site/

 

 

 

Co mamy do zaoferowania dla Rodziców 😊 – dla osób zainteresowanych

  • szkołę kite’a,
  • naukę pływania na desce windsurfingowej,
  • wycieczki rowerowe w doborowym towarzystwie,
  • miłą, rodzinną atmosferę wyjazdu.

 

 

Brak dostępnych miejsc

Lokalizacja wydarzenia:

Łączna liczba miejsc: 0 (0 zostało)

Szczegóły wyjazdu

  • 28 maja 2022 14:00   -   4 czerwca 2022 10:00
Udostępnij
Dodaj do swojego kalendarza